ברוכים הבאים

למחלקת הקונדיטוריה של פנינת השוקולד

מגוון הטעמים והניסיון הרב שלנו מתכנסים יחד לתוך מחלקה מיוחדת וטעימה במיוחד! – חדש

דליה אביב, האישה שמאחורי המותג המתוק "פנינת השוקולד", התאהבה בשוקולד בצעירותה, עת למדה קונדיטוריה והגיעה לשלב שיעורי הכנת שוקולד. "זו הייתה אהבה ממבט ראשון", היא מספרת על הרגע בו החל הרומן המתוק שהפך למקצוע ופרנסה עבורה. כיום היא מתגוררת במושב רינתיה ומעבירה סדנאות שוקולד ואפייה לזוגות, מבוגרים וגם בני משפחה בגילאים שונים שמחפשים זמן איכות משפחתי תוך למידת מלאכה מיוחדת.

ועכשיו חדש!

הקונדיטוריה של פנינת השוקולד - עד הבית!

ערוץ 13 מציגים:

בנוסף תמצאו אצלנו

מגוון סדנאות

סדנאות שוקולד למבוגרים

ברוכים הבאים לעולם שלי לעולם שכולו שוקולד אם חיפשת סדנת שוקולד – כזו שכיף להיות בה, כזו שכיף לתת אותה מתנה, כזו שמלמדת, מעשירה ומכניסה קצת מתוק לחיים – מצאת!

סדנאות שוקולד לילדים

סדנת שוקולד של פנינת השוקולד היא המקום המושלם לחגוג יום הולדת, או פעילות בגני ילדים, בתי ספר, פעילות משפחתית אצלנו בסטודיו במושב רינתיה כמו כן, אנו מגיעים עם כל הציוד עד אליכם כולל חומרי הגלם והציוד וערכה אישית לכל משתתף.

סדנאות שוקולד זוגיות

טעם מתוק של אהבה - סדנת שוקולד זוגית הן הפעילות האידיאלית עבורכם: הפתיעו את בן או בת-הזוג, שברו את השגרה, חגגו את החיים והפכו אותם למתוקים יותר.

סדנאות שוקולד משפחתית

מה המכנה המשותף לילד בן שמונה, לאב בן שלושים או לסבתא בת שישים? שוקולד! אם אתם מחפשים בילוי שיתאים לכל הגילאים, אנו בפנינת השוקולד בוחנים את הרכב בני המשפחה ומתאימים בדיוק עבורכם את הסדנא המתאימה עבורכם.

פנינת השוקולד

בין לקוחותינו

פנינת השוקולד

לקוחות ממליצים

פנינת השוקולד

להזמנת מארז השאירו פרטים!